Apie mus

Mes pasirūpinsime Jūsų sveikatos kelione

„Menas būti sveiku – tai tiesiog naujas mokslas, negalima gimti iš naujo, bet visada galima pradėti keisti savo gyvenimą – tai kelias į sveikatą.“

Vilija Gerulienė

Direktorė

Mūsų vizija

Pasaulio Sveikatos Organizacijos duomenimis daugiau nei 70% diagnozių pasaulyje neteisingos. Yra žmonių, kurie gydosi sveikatos apsaugos sistemos poveikio pasekmes. Produktų galiojimo laikas vis ilgėja, o žmogaus gyvenimo trukmė – trumpėja. Vaistų vaistinėse vis daugiau, o sveikų žmonių – vis mažiau. Diagnostikos metodai darosi vis sudėtingesni ir tobulesni, o ligos – vis įvairesnės ir pavojingesnės… Kodėl mes sergame? Šį klausimą užduoda sau ir kitiems milijonai žmonių. Kaip padaryti tai, kad gyventume ilgai, nesirgdami, džiaugdamiesi gyvenimu, bendraudami ir kurdami. Kodėl pačiais svarbiausiais mūsų gyvenimo momentais staiga pradeda gesti kūno apsaugos mechanizmai? O gal mes patys gyvename neteisingai? Ką turėtume daryti? Kas mes? Žmogus yra nepakartojamo intelekto būtybė, kiekvienas iš mūsų turi savo nepakartojamą individualumą, talentų, aibes asmenybės briaunų. Fiziologiniu požiūriu mūsų organizmas simbiotiškas, mumyse gyvena skirtingų rūšių organizmų, kurie sąveikaudami teikia vienas kitam naudą. Mes negalime be jų, o jie – be mūsų… Liga – žmogaus (o kartais ir jo tėvų, senelių) sąmoningo ar nesąmoningo gyvenimo būdo rezultatas. Mūsų metodai padės Jums suprasti sveikatos išsaugojimo galimybes ir profilaktiką. Esame tam, kad padėtumėm kiekvienam iš Jūsų džiaugtis gyvenimu.

Seminarai

Mes nuolat atnaujiname žinias ir rengiame seminarus

Seminarai, tai ir savitos konsultacijos, kurių metu ne tik sužinosite apie savo organizmą, bet ir galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus.

Dauguma jau išbandė sveikatos kelionę su mumis

Konsultuokitės arba užsisakykite profilaktikai sveikatinimo planą savarankiškai

  • Mokykloje per kūno kultūros pamokas negalėdavau atlikti ilgų bėgimo distancijų, nes pradėdavo durti širdies plote, pasidarydavo silpną ir norėjosi tik kurnors prisėsti. Visą tai tęsėsi ir universitete per kūno kultūros pamokas. Per IMAGO technologijos tyrimą man paaiškino dėl ko ši problema prasidėjo ir ką reikia daryti, kad susitvarkyčiau sveikatą. Aišku tai užtruko apie 2-3 mėn., tačiau mano tikslas pasiektas. Dūriai širdies plote nebekamuoja. Esu laiminga....

    S., Kaunas
  • Rašau, nes noriu pasidžiaugti sveikatos pagerėjimu. Vietinių gydytojų man buvo nustatyta bronchialinė astma. Vaistai, antibiotikai vis stipresni ir brangesni. Dusau, negalėjau kvėpuoti. Daktarai siūlė man įsigyti kvėpavimo aparatą. Tai nėra pigu. Prisikankinau ir galo nesimatė. Draugė pasiūlė apsilankyti pas Viliją. Pasirodo, diagnozė visai kita ir gana paprastai išgydoma. Netikėjau. Tiek prigėriau visokių antibiotikų, dariau procedūrų - ir viskas be reikalo? 10 metų katorgos... Ir viskas pagerėjo susitikus Viliją. Gaila, kad ne anksčiau. Ačiū!

    Bronislova R
  • Keletą metų jaučiausi pavargusi. Gydytojų patariama gėriau antibiotikus, po kurių darydavosi tik blogiau. Medikai problemų nerado, nukreipė mane pas psichiatrą. Susipažinau su natūropate Vilija Geruliene. Jos skirtus maisto papildus taikau jau 6 mėn. Gailiuosi, kad anksčiau pas ją nesikreipiau, tiek būčiau išvengusi bereikalingų daktarų vizitų ir išlaidų. Džiaugiuosi vėl atsiradusia energija. Ačiū Vilijai už pagalbą!

    Sonata B.