Skip to main content

Bologiškai aktyvus maisto papildas su hialurono-chondroitino kompleksu, kuris yra inovacinis-technologinis produktas, skirtas sinovinio skysčio gamybos suaktyvinimui, sąnarių kremzlinio audinio mitybos užtikrinimui ir atstatymui.

 Maisto papildas B-Luron efektyvumu nenusileidžia į sąnarius leidžiamoms hialurono rūgšties injekcijoms, be to, jis vienu metu veikia visus sąnarius. Aktyviųjų komponentų poveikis Hialurono-chondroitino kompleksas — tai efektyvi pagrindinių kremzlės statybinių medžiagų — chondroitino ir hialurono rūgšties — kombinacija. Būtent jų daugiamečiais tyrimais patikrintas, tiksliai suderintas sinerginis poveikis veikia pažeisto kremzlinio audinio ląstelių suaktyvinimą. O aktyvios skystos formos dėka šios medžiagos lengvai prasiskverbia į kaulų-raumenų sistemos ląsteles ir turi sveikatos atstatomąjį poveikį.

Hialurono rūgšties yra daugelyje žmogaus organizmo audinių: kremzlėse, kauluose, stiklakūnyje, širdies vožtuvuose, odoje, sinoviniame skystyje. Tai pagrindinė sinovinio arba sąnarių skysčio sudėtinė dalis. Be šio skysčio negali dirbti mūsų sąnariai. Sveikas jaunas organizmas pats pasigamina reikiamą kiekį hialurono rūgšties. Su amžiumi arba dėl kitų priežasčių jos sintezė organizme sulėtėja ir tada prasideda problemos su sąnariais. Juk sinovinis skystis maitina sąnario kremzlę ir yra pagrindinė sutepamoji medžiaga, užtikrinanti sąnarių judėjimą ir paslankumą. O hialurono rūgštis užtikrina sinovinio skysčio sintezę ir jos reikiamo kiekio išsaugojimą: tai viena iš pagrindinių jos biologinių «pareigų». Chondroitinas yra vienas iš kolageno, iš kurio sudarytas sąnarių jungiamasis audinys, komponentų, todėl padeda jiems normaliai funkcionuoti ir išsaugoti elastines savybes. Be to, jis įeina į sąnario kremzlės sudėtį, mažina sąnario skausmus, neleidžia jam suirti, slopina uždegimus kremzliniame audinyje provokuojančių fermentų aktyvumą ir padidina sąnarių skysčio gamybą. Jis vaidina pirminį vaidmenį pačios hialurono rūgšties sintezėje, o taip pat veikia fosforo-kalcio apykaitą kremzlėje.

Vartojimas- Stimuliuoja sinovinio skysčio gamybą kremzlėje; Leidžia išvengti sąnarių, kremzlių, raiščių pažeidimo, nusitrynimo ir suardymo;  Vartojant mėnesį (kartą per dieną), išlaiko sveikatos atstatomąjį poveikį ir pasibaigus produkto vartojimo laikui.

sveikatos aleja

Author sveikatos aleja

More posts by sveikatos aleja

Leave a Reply